Zmieniamy się w OW Accounting & Payroll

Koniec roku to czas ważnych zmian w funkcjonowaniu naszej spółki. GOBS przekształcił się w OW Accounting & Payroll. Nowa nazwa podkreśla naszą przynależność do Grupy OW, wspólnie wyznawanych wartości oraz szerokiego zakresu kompetencji.

Potrzeba zmiany dojrzewała w nas od dawna, bardzo cieszy nas więc fakt, że nareszcie możemy podzielić się tą nowiną ze światem! OWAP wyraźnie wskazuje, że nasza firma zajmuje się obszarem księgowości i kadr jest integralną częścią Grupy OW. Ten krok to także ważny etap w budowaniu silnego wizerunku marki Grupy OW.

Ze zmianą nazwy wiąże się szereg innych zmian – formalnych i wizerunkowych. Dotychczasową stronę www.gobs.pl zamieniamy na www.ow-accountingpayroll.pl.

Od grudnia zmieniła się również główna siedziba całej Grupy OW:
ul. Świdnicka 40,
50-024 Wrocław.

Przenieśliśmy się do wyjątkowego miejsca, nie tylko z powodu imponującej architektury, lecz także ze względu na prawie stuletnią historię tego budynku.

Przeprowadzka oznacza dla nas znacznie więcej niż jedynie zmiana adresu siedziby. Renoma odzwierciedla nasze ambicje oraz determinację do nieustannego doskonalenia. Cieszymy się, że nowy etap naszej historii rozpoczynamy właśnie tutaj.

Poprzedni wpis

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o Krajowym Systemie e-Faktur? Okiem księgowej

Następny wpis

Starsza księgowa / starszy księgowy

Scroll to top