Zespół OWAP na podium konkursu HR & Payroll Master 2024

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasz zespół kadrowo-płacowy zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie HR & Payroll Master 2024. Sama inicjatywa cieszy nas tym bardziej, że w tej branży brakuje rankingów, które promują najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i płacami oraz doceniają profesjonalizm i zaangażowanie specjalistów.

Nasz zespół wziął udział w kategorii Mistrzowska Usługa Kadrowo-Płacowa, a sam konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy miał formę quizu, w którym sprawdzana była ogólna znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych. Drugi etap zawierał pytania związane z konkretnymi przypadkami, dotyczącymi doradztwa z zakresu kadrowo-płacowego.

Najważniejszą – z naszej perspektywy – była ostatnia część zmagań o wygraną. Bazowała na opiniach od naszych klientów, którzy wypełniali ankiety satysfakcji. Oceniali oni wiedzę merytoryczną, elastyczność, poziom obsługi oraz jakość bieżącego wsparcia w obszarze kadr i płac. Między innymi dzięki tym opiniom udało nam się zakwalifikować do finału, a następnie znaleźć na podium. Bardzo dziękujemy wszystkim klientom, którzy przekazali swoje pozytywne oceny!

Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali, która towarzyszyła konferencji HR Kadry, Płace ’24 Wyzwania i trendy. Organizatorem konkursu był HR na Szpilkach, który pod przewodnictwem Moniki Smulewicz zrzesza i edukuje społeczność specjalistów z branży HR, a także kadr i płac.

W konkursie wzięły udział ekspertki z zespołu kadrowo-płacowego, Joanna Szafran, Aneta Wróbel i Patrycja Czuchryta. Udział w zmaganiach komentuje Joanna: Ogromnie cieszymy się z drugiego miejsca. Jesteśmy, w szczególności, dumne z okazanego przez naszych klientów zaufania, które miało swoje odzwierciadlenie w ankietach satysfakcji. Co prawda w konkursie brałyśmy udział jako 3-osobowa reprezentacja, ale klienci oceniali pracę nas wszystkich. Wobec tego to sukces całego zespołu i bardzo się cieszę, że jestem jego częścią!

Patrycja dodaje: Konferencja HR Kadry, Płace ’24 była bardzo inspirującym wydarzeniem, na którym miałyśmy okazję wysłuchać ciekawych i często zaciętych dyskusji na bardzo aktualne tematy HR-owe. Jestem ogromnie dumna z całego, 10-osobowego teamu, który został doceniony przez klientów w ankietach satysfakcji. Nasze zaangażowanie i jakość współpracy zostały ocenione bardzo wysoko, co w połączeniu z wynikami z testów wiedzy kadrowo-płacowej, pozwoliło nam zająć 2 miejsce w Polsce – w kategorii Mistrzowska Usługa Kadrowo-Płacowa!

Gratulujemy całemu zespołowi!

Poprzedni wpis

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Następny wpis

Specjalista ds. kadr i płac

Scroll to top